از آخر به اول !

پست 107 تا مونده به آخر، نه اینوری نه اون وری.

دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۵۹ ب.ظ

هف هش سال پیش بود که رفته بودیم بندر عباس برای کارآموزی

هف هش ده تا پسر بودیم و سه تا از دخترا...

خوابگاهشون فاصله داشت از خوابگاه ما.

چون تابستون بود، خوابگاه ها نیمه تعطیل بود... یعنی فقط بعضی از اتاقهاش رو در اختیار میذاشتن.

به اون سه تا دخترا یک اتاق داده بودن.

جالب قضیه کجا بود، اونجا که اون سه نفر،تیپ هاشون دو به دو صددرصد متضاد بود! یعنی هرجوری هم میرییختشون روی محیط یک دایره، زاویه دوبه دوشون دقیقا 120 درجه میشد!

اولی یک دختر چادری چادری چادری چادری خیلی چادری بود. (ما میترسیدیم ازش!!!)

دومی یه دختره بود که با اینکه قدی نداشت و خیلی ریزه میزه بود ولی هم از لحاظ درسی فوق العاده زرنگ بود و هم از لحاظ ارتباطات اجتماعی، به طوری که میتونست همزمان 7 تا دوست پسرش رو در 7 نقطه دنیا مدیریت کنه و آب هم از آب تکون نخوره.

سومی یه دختره بود از این سیاسی خفن ها ... از اینا که همیشه یه مشتشون گره کرده اس! اعصاب معصاب درستی نداشت و ولش میکردی یه عده دانشجو رو برمیداشت و مستقیم میرفت سمت در اتاق رییس دانشگاه و اخراجش میکرد!!! کلا دنبال گرفتن حق بود! با یک راهنما رفته بودیم تو کشتی و قرار بود بریم کف کشتی رو بازدید کنیم.یه دالان تنگ و تاریک بود و با پله های عمودی و زیاد .... میگفت منم باید بیام با پسرا، من هیچیم از اینها کمتر نیست...حق منه که بیام!  .راهنمای بدبخت هم میگفت ما اینجا امدادگر خانم نداریم، یه اتفاقی برای شما بیوفته کلی مشکلات برای من پیش میاد ... میگفت من این حرفا هالیم نیست، من باید بیام! آخرشم زنگ زدن یه خانمی از فلان جا اومد و ایشون هم  اومد ...  تو اون دمای 50 درجه دوتا کارگر رنگ کار نیمه لخت اونجا مشغول رنگ زدن دیواره کشتی بودن که به واسطه حضور ایشان مجبورشون کردن که لباس بپوشن! در این حد دنبال گرفتن حق بود! از اونورش زده بود بیرون

اینا مقدمه بود که برسم به اینجا که اون وقتها عده زیادی از بچه ها توی گوگل پلاس، پلاس بودن... همین دختره یه روز خوندم نوشته بود (به شوخی) خدا به دادم برسه، با دونفر هم اتاق شدم که اولی صبح که از خواب پا میشه نیم ساعت با گوشیش دعای عهد میخونه با صدای بلند، تموم که میشه اون یکی نیم ساعت آهنگ های جنیفر و شکیرا پخش میکنه. خدایا کمک!

میشه نه اینوری بود نه اونوری؟‌ یا اینم غلطه ... باید حتما یه وری باشه آدم ؟‌ میدونم سوال مزخرفیه  ..

موافقين ۰ مخالفين ۰ ۹۷/۰۵/۱۵
زمستان ..

نظرات  (۱)

الان من برام سوال شد که چرا وقتی یه خانم اومد تا بسترسازی بشه برای همراه بردن خانوم‌ها، اون دوتای دیگه نرفتن؟
پاسخ:
دختر دومی که خودش نخواست ... ولی اون چادریه رفت داخل، کمتر از یک دقیقه طول نکشید که دیدیم یکی عین موشک از اون سوراخه اومد بیرون و کل طول کشتی 200 متری رو به حالت نیمه دو طی کرد تا حالش اومد سرجاش!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
invisible hit counter